Комунальний заклад "Одеський навчально-реабілітаційний центр "Зоресвіт" Одеської обласної ради"

Правила прийому до закладу освіти

1. Зарахування учнів (вихованців) до Закладу, їх відрахування, переведення до іншого закладу освіти здійснюються відповідно до Порядку зарахування осіб з особливими освітніми потребами до спеціальних закладів освіти, їх відрахування, переведення до іншого закладу освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від  01 серпня 2018 року № 831, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2018 року за  № 945/32397 (далі – Порядок).

2. Зараховуються особи з гостротою зору 0,05-0,4Д на оці, яке краще бачить зі стерпною корекцією; при цьому враховується стан інших зорових функцій (поле зору, гострота зору на близькій відстані, форми та перебіг патологічного процесу) та з більш високою гостротою зору у разі прогресуючих або частих рецидивних захворювань, а також за наявності астенопічних явищ, що виникають під час читання та письма на близькій відстані. У всіх випадках діти повинні читати шрифт № 9 таблиці для визначення гостроти зору зблизька зі стерпною корекцією звичайним оптичним склом на відстані не ближче 15 см.

Не підлягають направленню до Закладу  діти з глибокими або стійкими порушеннями поведінки, порушеннями емоційно-вольової сфери (органічного походження), діти з порушеннями рухової сфери, які самостійно не пересуваються і не обслуговують себе, сліпоглухі діти, із стійким денним і нічним енурезом і енкопрезом.