Комунальний заклад "Одеський навчально-реабілітаційний центр "Зоресвіт" Одеської обласної ради"

Школа сьогодні

КЗ «Одеський навчально-реабілітаційний центр «Зоресвіт» Одеської обласної ради»  забезпечує одержання здобувачами освіти базової середньої освіти на рівні Державних стандартів.

НРЦ «Зоресвіт» має таку структуру:

- початкова школа (І ступінь): 1 - 4 класи;

- загальноосвітня школа (ІІ ступінь): 5-10 класи.

Мова навчання – українська.

Освітні програми, за якими здійснюється навчання:

І ступінь –1-4 клас - за Навчальним  планом, складеним відповідно до Типової освітньої програми, затвердженої наказом МОН від 26.07.2018 № 814 (зі змінами) (Додаток №3)  для спеціальних закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання для дітей з порушеннями зору;

II ступінь – 5, 6  клас - за Навчальним  планом, складеним відповідно до Типової освітньої програми, затвердженої наказом МОН від 07.12.2021 №1317 (Додаток №8)  для спеціальних закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання для дітей з порушеннями зору;

ІІ ступінь – 7-10 класи – за Навчальним  планом, складеним відповідно до Типової освітньої програми, затвердженої наказом МОН від 12.06.2018 №627 (Додаток №3)  для спеціальних закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання для дітей з порушеннями зору;

Режим роботи – п'ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.

На виконання Державного стандарту спеціальної освіти робочий навчальний план закладу включає інваріантну складову (у тому числі й корекційно-розвиткові заняття), яка є обов’язковою  для всіх загальноосвітніх навчальних закладів і сформована на державному рівні та варіативну складову, в якій передбачено  додаткові години.

Зміст корекційно-розвиткових занять реалізується через навчальні предмети:

- розвиток мовлення;

- соціально-побутове орієнтування;

- ритміка;

- лікувальна фізкультура;

- корекція розвитку, які проводяться у поза навчальним процесом за окремим розкладом.

Всього у школі 11 класів, 100 дітей у 2023-2024 н.р.

З 18.12.2023р. освітній процес в НРЦ "Зоресвіт" організован за змішаною  формою навчання у приміщеннях Одеського державного екологічного університету та індивідуальною формою здобуття освіти.